Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody 12.9. 2015 výsledky

15. 9. 2015

 

 
Výsledky rybářských závodů Koupaliště 2015
(12.9.2015)
 

Pořadí
Jméno
Ročník narození
organizace
Body
1
Vičar Zdeněk
1988
D.Rožínka
692
2
Lasovský Zdeněk
1991
Žďár nad Sáz.
618
3
Daňhel Roman
1971
Bystřice nad Pern.
566
4
Korbička Stanislav
1960
Bystřice nad Pern.
447
5
Javorský Jiří
1961
Nové Město na Mor.
441
6
Kosmák Martin
1989
Žďár nad Sáz.
371
7
Horváth Michal
1982
Nové Město na Mor.
369
8
Krištof Pavel
1945
Nové Město na Mor.
356
9
Hájek Josef
1963
Štěpánov
341
10
Štegner Bořivoj
1972
Nové Město na Mor.
335
11
Malý Jiří
1960
Korouhev
286
12
Cempírek Josef
1946
Žďár nad Sáz.
266
13
Kotovic Jiří
1973
Zubří
247
14
Honek Josef
1998
Nové Město na Mor.
234
15
Hlaváč Jiří
1947
Nové Město na Mor.
212
16
Cecava Petr
1964
Nové Město na Mor.
204
17
Duba Ladislav
1983
Žďár nad Sáz.
198
18
Novotný Josef
1975
Křídla
190
19
Švanda Jiří
1968
Nové Město na Mor.
187
20
Sobotka Miroslav
1981
Žďár nad Sáz.
167
21
Petr Libor
1972
Nové Město na Mor.
167
22
Polášek Petr
1972
Nové Město na Mor.
156
23
Kopa Stanislav
1981
Mohelnice
154
24
Johanes Jiří
1942
Nové Město na Mor.
153
25
Vafek Jan
1991
Nové Město na Mor.
151
26
Buček Zdeněk
1963
Štěpánov
150
27
Zeman Stanislav
1960
Nové Město na Mor.
144
28
Švanda Petr
1940
Nové Město na Mor.
143
29
Janů František
1996
Nové Město na Mor.
136
30
Unzeitig Bohuslav
1959
Žďár nad Sáz.
131
31
Sadecký Milan
1961
Nové Město na Mor.
129
32
Cícha Jan
1949
Nové Město na Mor.
126
33
Liška Pavel
1952
Nové Město na Mor.
117
34
Lossgott Vít
1991
Žďár nad Sáz.
110
35
Holý Miroslav
1961
Nové Město na Mor.
108
36
Kršek Miroslav
1979
Nové Město na Mor.
102
37
Mann Pavel
1999
Bystřice nad Pern.
99
38-39
Kosár Petr
1962
Nové Město na Mor.
99
38-39
Sobotka Jiří
1960
Žďár nad Sáz.
99
40
Snášel Radek
1969
Č.Hora
95
41-42
Pelc Pavel
1973
Tišnov
94
41-42
Jínek Antonín
1967
Nové Město na Mor.
94
43
Malý Jiří
1985
Korouhev
92
44
PPavlíček jaroslav
1966
Žďár nad Sáz.
91
45
Zítka Lukáš
1987
Bystřice nad Pern.
73
46
Matal Karel
1953
Č.Hora
66
47
Šibor Jaroslav
1960
Bystřice nad Pern.
58
48
Hlaváč Pavel
1948
Nové Město na Mor.
55
49
Duba Ladislav
1954
Žďár nad Sáz.
54
50
Doležal Lambert
1959
Žďár nad Sáz.
53
51-52
Čermák Tomáš
1999
Bystřice nad Pern.
48
51-52
Mikula Tomáš
1983
Žďár nad Sáz.
48
53
Grec Michal
1975
Maršovice
47
54
Vopršal Rudolf
1970
Nové Město na Mor.
46
55
Mann Pavel
1973
Bystřice nad Pern.
44
56
Horníček Jakub
1994
Vel.Janovice
42
57
Mišák Jaroslav
1976
Bystřice nad Pern.
40
58
Janďourek Bohumil
1978
Nové Město na Mor.
40
59
Vařák Jiří
1971
Pokojov
32
60
Šír Miroslav
1965
Svratka
10
61
Charvát Valentin
1986
Nová Říše
4
62-73
 
 
 
0

    
 

         Rybářských závodů se zůčastnilo 73 rybářů.

         Celkem bylo uloveno 256 bodovaných ryb,z toho kapra 214ks!.

         Nejdelší rybu závodu,kapra 59 cm,chytili Cecava Petr z N.Města

a Kosmák Martin ze Žďáru nad Sázavou.

         Cena pro nejúspěšnější rybářku –nebyla udělena.