Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky závodů dospělých ze dne 13.9.2014

 

 

Pořadí
Jméno
Ročník narození
organizace
Body
1
Vičar Zdeněk
1988
D.Rožínka
331
2
Kolář Michal
1985
Žďár nad Sáz.
214
3
Škorpík René
1975
Písečné
192
4
Hájek Josef
1963
Štěpánov
189
5
Matal Karel
1953
Č.Hora
165
6
Hlaváč Jiří
1947
Nové Město na Mor.
157
7
Johanes Jiří
1942
Nové Město na Mor.
143
8
Vafek Jan
1991
Nové Město na Mor.
134
9
Svoboda Josef
1965
Dalečín
105
10
Stárek Jan
1986
Hamry
104
11
Šťastný Milan
1990
Vitochov
95
12
Unzitig Bohuslav
1959
Žďár nad Sáz.
95
13
Kyselý Jakub
1993
Jimramov
91
14
Mann Pavel
1994
Bystřice nad Pern.
87
15
Lasovský Zdeněk
1991
Žďár nad Sáz.
75
16
Šír Jaroslav
1961
Křižánky
65
17
Švanda Jiří
1968
Nové Město na Mor.
64
18
Pavlíček Jaroslav
1966
Žďár nad Sáz.
60
19
Sadecký Milan
1961
Nové Město na Mor.
58
20-21
Preisler Jaroslav
1968
Vír.
52
20-21
Škorpík Daniel
1995
Písečné
52
22
Bednářová Jana
1958
Jihlava
51
23-24
Kunc Milan
1966
Svratka
50
23-24
Cecava Petr
1964
Nové Město na Mor.
50
25-26
Grec Michal
1975
Maršovice
49
25-26
Polívka Martin
1971
Žďár nad Sáz.
49
27
Lasovský Ondřej
1994
Žďár nad Sáz.
48
28-30
Vacík Zdeněk
1957
H.Brod
47
28-30
Mann Pavel
1973
Bystřice nad Pern.
47
28-30
Ing.Nedvěd Jan
1982
Nové Město na Mor.
47
31-32
Šustr Petr
1982
Nové Město na Mor.
46
31-32
Šťastný Jaroslav
1962
Dalečín
46
33
Sobotka Jiří
1960
Žďár nad Sáz.
44
34
Doležal Lambert
1959
Žďár nad Sáz.
40
35
Perich Oleg
1979
Žďár nad Sáz.
36
36-37
Daňhel Roman
1971
Bystřice nad Pern.
33
36-37
Pekař Jiří
1987
Štěpánov
33
38
Kryštof Pavel
1945
Nové Město na Mor.
32
39
Ondráček Kamil
1971
Žďár nad Sáz.
14
40
Horáček Martin
1966
Žďár nad Sáz.
6
41-42
Buček Tomáš
1989
Štěpánov
5
41-42
Bureš Václav
1981
Nové Město na Mor.
5
43-65
 
 
 
0

    
 
 
         Rybářských závodů se zůčastnilo 65 rybářů.
         Celkem bylo uloveno 104 bodovaných ryb,z toho kapra 57ks!.
         Nejdelší rybu závodu,kapra 66 cm,chytil Hlaváč Jiří z N.Města na Moravě.
         Cena pro nejúspěšnější rybářku –Bednářová Jana z Jihlavy