Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky závodů dospělí Koupaliště 2009

17. 9. 2009

Výsledky závodů dospělí Koupaliště 2009

  jméno rok narození bydliště počet bodů
1 Unzeitig Bohuslav 1959 Žďár n.Sáz 208
2 Šír Jaroslav 1961 Křižánky 145
3 Pištěk Tomáš 1979 Lísek 137
4 Daněk Petr 1965 Třebíč 130
5 Svoboda Josef 1965 Dalečín 126
6 Doležal Lambert 1959 Žďár n.Sáz. 119
7 Růžička Jaroslav 1977 Bystřice n.Pern. 110
8 Sobotka Miroslav 1981 Žďár n.Sáz. 106
9 Myslivec Marek 1990 Jimramov 103
10 Brůkner Martin 1986 Vel. Meziříčí 102
11 Hájek František 1962 Žďár n. Sáz. 102
12 Kunc Milan 1966 Svratka 102
13 Polášek Petr 1972 Žďár n.Sáz 98
14 Rambouek Stanislav 1962 Třebíč 79
15 Pavlíček Jaroslav 1966 Žďár n.Sáz 78
16 Morkus Aleš 1987 Žďár n.Sáz 76
17 Smolík Josef 1942 Bystřice n. Pern. 75
18 Švanda Petr 1940 N.Město 74
19 Doležal Karel 1956 Třebíč 73
20 Liška Pavel 1952 N. Město 72
21 Pešek František 1958 Třebíč 71
22 Ondráček Kamil 1971 Žďár n.Sáz 70
23 Duba Ladislav 1983 Žďár n.Sáz 61
24 Losgott Vít 1991 Žďár n.Sáz 59
25 Daňhel Roman 1971 Bystřice n. Pern. 58
26 Dítě Ladislav 1958 Třebíč 57
27 Sobotka Jiří ml. 1983 Žďár n.Sáz 55
28-30 Dospíšil František 1942 Dalečín 52
28-30 Smolík Tomáš 1949 Tišnov 52
28-30 Mayer Pavel 1952 Křižánky 52
31 Losgott Vít st. 1964 Žďár n.Sáz 50
32 Hanák Vladimír 1974 Bystřice n. Pern. 49
33 Havelka Martin 1976 N. Město 48
34-35 Vařák Jiří 1971 Pokojov 45
34-35 Kincl Jaroslav 1957 N. Město 45
36 Djačuk Jan 1987 N. Město 44
37 Smolík Milan 1963 Bystřice n. Pern. 38
38-39 Beneš Jindřich 1943 Žďár n.Sáz 37
38-39 Cecava Petr 1964 Rožínka 37
40 Kosár Petr 1962 N. Město 36
41 Šnaibr Miloš 1986 Žďár n.Sáz 30
42 Beran Milan 1962 N. Město 26
43 Tlustý Luboš 1965 Svratka 25
44 Hlaváč Pavel 1948 N. Město 20
45 Bureš Václav 1981 N. Město 18
46-47 Šustr Petr 1982 N. Město 10
46-47 Šmarda Radek 1969 Bystřice n. Pern. 10
48-49 Dostál Josef 1947 Žďár n.Sáz 9
48-49 Bláha Jan 1946 Křižánky 9
50-51 Ječmen Martin 1970 N. Město 8
50-51 Míča Martin 1988 N. Město 8
52 Kosmák Martin 1989 Žďár n.Sáz 7
53 Vafek Jan 1991 N. Město 6
54 Mišák Jaroslav 1976 Bystřice n.Pern. 2
55 Zborník Jaroslav 1975 Brno 1
56-92 37 závodníků bez úlovku      

 

V závodě bylo uloveno celkem 188 ks bodovaných ryb

Největší ryba : kapr 60 cm  rybář Doležal Karel