Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky rybářských závodů Loučka 4a dospělí 24.9.2016

 

 
Výsledky rybářských závodů Koupaliště 2016
(24.9.2016)

Pořadí
Jméno
Ročník narození
organizace
Body
1
Duba Ladisav ml.
1983
Žďár nad Sáz.
556
2
Kršek Daniel ml.
2000
Nové Město na Mor.
385
3
Cícha Jan
1949
Nové Město na Mor.
362
4
Vagenknecht Jiří
1972
Pardubice
354
5
Vičar Zdeněk
1988
D.Rožínka
253
6
Šťastný Milan
1990
Vitochov
238
7
Merunka Petr
1992
Žďár nad Sáz.
217
8
Hlaváč Jiří
1947
Nové Město na Mor.
212
9
Němec Tomáš
1987
Velká Losenice
197
10
Janďourek Bohumil
1978
Nové Město na Mor.
195
11
Pavlíček Jaroslav
1966
Žďár nad Sáz.
183
12
Škorpík Daniel
1995
Písečné
167
13
Merunka Martin
1989
Žďár nad Sáz.
164
14
Daňhel Roman
1971
Bystřice nad Pern.
162
15
Kršek Miroslav st.
1979
Nové Město na Mor.
160
16
Suchý Lukáš
1992
Bystřice nad Pern.
157
17
Tomáš František
1964
Jaroměřice n.Rok
149
18
Vafek Jan
1991
Nové Město na Mor.
146
19
Johanes Jiří
1942
Nové Město na Mor.
142
20
Petr Libor
1972
Nové Město na Mor.
120
21
Čermák Radim
1970
Bystřice nad Pern.
112
22
Šimeček Jiří
1971
Bystřice nad Pern.
106
23
Pelc Pavel
1973
Předklášteří
105
24-26
Kotovic Jiří
1973
Nové Město na Mor.
103
24-26
Cecava Petr
1964
D.Rožínka
103
24-26
Hájek Josef
1963
Štěpánov
103
27
Mann Pavel st.
1973
Bystřice nad Pern.
99
28
Mann Pavel ml.
1999
Bystřice nad Pern.
97
29-30
Kroupa Jiří
1963
Předklášteří
91
29-30
Zavadký Radek
1972
Jaroměřice n.Rok
91
31
Cheryn Marek
1967
Bystřice nad Pern.
80
32
Janů František
1996
Nové Město na Mor.
74
33-34
Švanda Ondřej
1991
Nové Město na Mor.
63
33-34
Novák Radek
2001
Blatnice
63
35-36
Kosár Petr
1962
Nové Město na Mor.
56
35-36
Švanda Petr
1940
Nové Město na Mor.
56
37
Vomela Jakub
1994
Žďár nad Sáz.
55
38
Bednářová Jana
1958
Jihlava
54
39-40
Švanda Jiří
1968
Nové Město na Mor.
53
39-40
Liška Pavel
1952
Nové Město na Mor.
53
41
Harhovský Jan
1951
Žďár nad Sáz.
52
42-43
Štegner Bořivoj
1972
Nové Město na Mor.
51
42-43
Polášek Petr
1972
Nové Město na Mor.
51
44
PSkalník Petr
1946
Nové Město na Mor.
48
45
Buček Zdeněk
1963
Štěpánov
42
46
Korbička Stanislav
1960
Bystřice nad Pern.
15
47
Preisler Jaroslav
1968
Vír
14
48
Svoboda Josef
1965
Dalečín
4
49
Perih Oleh
1979
Žďár nad Sáz.
3
50-62
 
 
 
0

    
 
 
         Rybářských závodů se zůčastnilo 62 rybářů.
         Celkem bylo uloveno 185 bodovaných ryb,z toho kapra 108ks.
         Nejdelší rybu závodu,kapra 72 cm,chytil Kršek Daniel z N.Města .
         Cena pro nejúspěšnější rybářku –Bednářová Jana z Jihlavy.