Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky rybářských závodů Koupaliště - dospělí 5.5.2018

8. 5. 2018

 Výsledky rybářských

 závodů Koupaliště 2018

 

Pořadí

Jméno

Ročník narození

organizace

Body

1

Malý Jiří ml.

1985

Korouhev

328

2

Hos Martin

1973

Otín

322

3

Mann Pavel nejml.

1999

Bystřice nad Pernštejnem

273

4

Mokrá Jana

1975

Žďár nad Sázavou

251

5

Kolář Michal

1985

Žďár nad Sázavou

242

6

Šťastný Milan

1990

Vitochov

200

7

Mička Filip

1999

Žďár nad Sázavou

194

8

Hebelka Martin

1969

Nové Město na Moravě

171

9

Fejt Petr

1973

Polička

155

10

Jarušinský Michal

1988

Korouhev

139

11

Pavlíček Jaroslav

1966

Žďár nad Sázavou

101

12

Malý Jiří st.

1960

Korouhev

99

13

Kalivoda Miroslav

1976

Hradec nad Svitavou

98

14

Němeček Jiří

1994

Nové Město na Moravě

97

15

Duba Ladislav

1983

Žďár nad Sázavou

93

16

Šustr Petr

1982

Nové Město na Moravě

88

17

Vafek Jan

1991

Nové Město na Moravě

88

18

Škorpík Daniel

1995

Písečné

86

19

Fiala Vít

2000

Zvole

74

20

Polášek Petr

1972

Nové Město na Moravě

71

21

Melichar Tomáš

1983

Žďár nad Sázavou

70

22

Hrivňak Lukáš

1986

Žďár nad Sázavou

70

23

Sobotka Miroslav

1981

Žďár nad Sázavou

64

24

Chalupa Vít

1966

Nové Město na Moravě

62

25

Kubický Jakub

1989

Nové Město na Moravě

60

26

Skalník Petr

1946

Nové Město na Moravě

56

27

Horáček Martin

1966

Žďár nad Sázavou

55

28

Kosmák Martin

1989

Žďár nad Sázavou

53

29

Rambousek Stanislav

1962

Třebíč

51

30

Švanda Jiří

1968

Nové Město na Moravě

51

31

Kršek Daniel

2000

Nové Město na Moravě

50

32

Meduna Ivan

1967

Hradčany

49

33

Harhovský Jan

1951

Žďár nad Sázavou

47

34

Šimeček Milan

1973

Bystřice nad Pernštejnem

46

35

Pavelka Josef

1973

Třebíč

44

36

Šimeček Jiří

1971

Bystřice nad Pernštejnem

42

37

Kroupa Jiří

1963

Tišnov

38

38

Peroutka Jiří

1975

Březí nad Oslavou

26

39

Grec Michal

1975

Maršovice

25

40

Perich Oleg

1979

Žďár nad Sázavou

22

41

Pavlíček Radek

1965

Žďár nad Sázavou

13

42

Mann Pavel ml.

1973

Bystřice nad Pernštejnem

12

43

Krška Tomáš

2000

Žďár nad Sázavou

11

44

Bureš Václav

1981

Nové Město na Moravě

8

45

Havlík Jiří

1973

Dalečín

6

46-72

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

Závodů se zúčastnilo celkem 72 rybářů.

Nejůspěšnější rybářskou se stala

Jana Mokrá ze Žďáru nad Sázavou.

 

Největší rybu,amura o délce 66cm,

ulovil Pavlíček Jaroslav ze Žďáru nad Sázavou.

 

Celkem bylo uloveno: 

57ks kapra ,5ks amura,13ks lína a 123ks ostatních bodovaných ryb.